Alapítványunk

Az alapítvány neve: Alapítvány a szentesi Boros Sámuel Szakközépiskola oktató-nevelő munkájának támogatására.

Nyilvántartásba vétel ideje: 1996. november 11.

Az alapítvány típusa: magánalapítvány

Az alapítvány székhelye: 6600 Szentes, Ady Endre u. 6–8.

Az alapítvány célja: a szentesi Boros Sámuel Szakközépiskolában az európai színvonalú képzés, a képzés infrastruktúrájának megvalósítása, a tanulók elméleti és gyakorlati képzésének (belföldön és külföldön egyaránt) segítése és támogatása. Az alapítvány segítséget nyújt az iskola kvalifikált oktatói bázisának létrehozásához is.

A vagyonfelhasználás módja: az alapítványi tőke kamata és a csatlakozók befizetésének 50%-a használható fel az alapítványi célokra, a csatlakozók által befizetett összeg további 50%-a az alapítványi tőkét növeli.

Alapítványunk adószáma: 18460698-1-06

Köszönjük minden adófizető támogatását, aki adójának 1%-ával segítette alapítványunk munkáját.

Kérjük, aki teheti, adójának 1%-ával támogassa alapítványunkat.

A kuratórium tagjai:

• Ivicz Julianna (6600 Szentes, Klauzál u. 11.)
  • Bánszki Zsuzsanna (6621 Derekegyház, Rákóczi u. 34.)
  • Komáromi Ferencné (6600 Szentes, Szabadság tér B. ép. III/9.)
  • Somosné Puskás Krisztina (6600 Szentes, Kispatéi út 13.)

Az alapítványi támogatásra pályázás módja, feltételei:

• pályázatot nyújthat be az a tanuló, aki legalább egy éve az iskola diákja, vagy az iskola tantestületének  tagja,

• az írásban benyújtott pályázatnak tartalmaznia kell a kért összeg konkrét felhasználásának célját, a támogatott tevékenység pontos megnevezését,

• a pályázathoz mellékelni kell a támogatandó tevékenység költségvetését, pontosan megjelölve a saját erő nagyságát.

A kuratórium minden tanévben pályázatot ír ki, amely az adott tanév pályázati céljait tartalmazza.

2013. évi beszámoló