Részvétel a „Legrand kerékpáros rendezvényen”

Iskolánk a mai nap délutánján Törőcsikné Ambrus Éva tanárnő szervezőtevékenységével eredményesen vett részt a szentesi Legrand cég által meghirdetett kerékpáros rendezvényen. Iskolánk tanulói létszáma a 9-12. évfolyamon meghaladja a 300 főt, melyből 130 fő kerékpározott ki az Ipartelepi út mellett fekvő vállalat székhelyére. Az eseményre szervezett módon, elsősorban a szentesi-, de a környező településekről bejáró diákjaink is kilátogattak az osztályfőnökök irányításával.

A versenyen a középiskolák közül az előkelő második helyet szereztük meg a megjelent létszámmal. A szervezők részéről elismerést is „bezsebeltünk” a szervezett- és fegyelmezett jelenlétért.

legrand kpr1 2019 legrand kpr2 2019

Ezúton köszönjük diákjainknak, hogy részt vettek a rendezvényen, és tanár kollégáinknak, hogy segítő kezet nyújtottak a lebonyolításban.