Rendkívüli felvételi eljárás

Kedves Szülők! Kedves Diákok!

A Hódmezővásárhelyi SZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája rendkívüli felvételi eljárást hirdet.

Ennek keretében azok a tanulók is felvételt nyerhetnek valamely középfokú oktatási intézménybe, akiknek ez a normál felvételi eljárásban valamiért nem sikerült.

A rendkívüli felvételi eljárás során a tanulóknak egyénileg kell intézniük a jelentkezést.

Fontos, hogy a tanköteles tanulóknak kötelező az iskolaválasztás abban az esetben is, ha sikertelen volt a felvételi vizsgájuk.

Iskolánkban a 2019/2020-as tanévre a fel nem vett tanulóknak lehetőségük van a rendkívüli felvételi eljárás keretében az alábbi ágazatokban és szakmákban felvételre (csak ezekre és csak a meghatározott keretszám mértékéig).

Tagozatkód

Rendkívüli eljárás keretében még felvehető létszám

1010 Közlekedés, szállítmányozás és logisztika

3 fő

1020 Közgazdaság

6 fő

1030 Egészségügy

1 fő

Akik szeretnék, hogy gyermekük tagintézményünkben tanuljon tovább a táblázatban megjelölt szakmában, azok a rendkívüli felvételi eljárás során 2019. május 6.–június 28. között hétfőtől-csütörtökig 8:00-16:00 óra között személyesen tudnak jelentkezni az iskola titkárságán.

Bármilyen kérdés esetén, kérjük, forduljanak hozzánk bizalommal!

Szentes, 2019. május 6.

Somosné Puskás Krisztina