Javítóvizsga

Időpontok:

korrepetálás 2020.08.24. 8. órától

vizsga 2020.08.26. 8. órától

 

Beosztás a későbbiekben

 

Tételsorok

 

Informatika (ITL)

 

Német (BA)

 

Matematika (LM)

 

Matematika (SZJ)

 

Magyar nyelv és irodalom (VSZÉ)

 

Magyar nyelv és irodalom (BZS)

 

Történelem (IP)

Suli kezdés óta eltelt idő
7 7
1 1
0 0
nap
2 2
0 0
óra
2 2
6 6
perc
4 4
8 8
mperc

Boros-hét Német Civilizációs verseny

 

Iskolánk március 11-én rendezte meg a Boros-hét keretében a hagyományos német nyelvű civilizációs versenyt az Ifjúsági Ház Pódiumtermében. A vetélkedőn iskolánk egyik tanulója barátaival együtt közösen énekelt, örömet szerezve ezzel a versenyzőknek és a vendégeknek.

Az idei versenyen témája a német nyelvterület ünnepei voltak. A változatos feladatok között szerepelt például rejtvény, szövegértési feladat. A világhírű Sörfesztiválhoz kapcsolódó feladat történelmi ismeretekre épült. A vetélkedőt az ünnepekhez kapcsolódó filmrészletek, zenék, videók színesítették.

A háromfős csapatok előzetes feladatként plakátot és süteményt készítettek. A szakképzős diákokból álló zsűri értékelte a szebbnél szebb süteményeket.  A csapatok ötletesen oldották meg ezt a feladatot is.

A megmérettetésben részt vettek és sikeresen szerepeltek azok diákok is, akik második idegen nyelvként tanulják a német nyelvet. Őket külön dicséret illeti munkájukért és lelkesedésükért.  A hangulatos nyelvi délután az eredményhirdetéssel zárult.

  1. helyezést elért csapat tagjai: Győri Bianka, Faragó Viktória, Búvár Kata 11. évfolyam
  2. helyezéstelért csapat tagjai: Gere Boglárka, Fehér Éva, Nagy Adél, Varjú Zsuzsanna
  3. helyezéstelért csapat tagjai: Horváth Ágota, Kispál Anett, Veres Noel 11. évfolyam

12. évfolyam

Gratulálunk valamennyi csapatnak!

Ügyfélszolgálat

 

Email: iskola@boros.sulinet.hu

 

Tel.: +36 70 670 3385 24/24 elérhetőség, de minimum 8-20 óráig

 

Nyári ügyelet

 Minden szerdán 08:00-12:00

Belépés

Pályázatok  
 
  
HEFOP 3.1.3 
 
Phare Projekt 
 
Nemzeti Fejlesztési Terv