Nagyértékű eszközfejlesztés

A pályázatnak köszönhetően jelentős mértékű eszközfejlesztés történt, melynek során az iskola eszköztára az oktatást segítő biológiai, sport-, elektronikai és nyelvi eszközökkel bővült. A diákok biológiai és egészségügyi ismereteinek bővítéséhez ma már újraélesztési bábuk, vérnyomás- és vércukorszintmérők, vizsgálati és anatómiai modellek, csontvázak, mikroszkópok és egyéb szemléltető eszközök állnak rendelkezésre. A diákok lelki fejlődését pszichológiai társasjátékok segítik.

A mindennapos testnevelés és a kerékpáros sportkirándulások megvalósításához a pályázat kerékpárok, pinpongasztalok, labdák, sportmezek, vízitornához szükséges eszközök beszerzésével járult hozzá.

Az informatikai képzés során a diákok két SMART TV és 20 db tablet segítségével bővíthetik ismereteiket. Ezeket az eszközöket az idegen nyelvi oktatásban is lehet használni, a pályázat során beszerzett angol és német nyelvi könyvek, szótárok, játékok, CD- ROM-ok mellett.